PROGRAM OBOZU

KAŻDY DZIEŃ NASZYCH OBOZÓW JEST BOGATY W ZAJĘCIA NA DESKOROLCE I DODATKOWE ATRAKCJE

IMG_7201_edited.jpg
ZAJĘCIA NA DESKOROLCE

Każdego dnia obozu nasi instruktorzy prowadzą zajęcia na deskorolce z podziałem na trzy grupy zaawansowania: 

 • Początkujący 

 • Średnio-zaawnasowani 

 •  Zaawansowani 

Każda grupa ma inny program szkoleniowy dopasowany do umiejętności uczestników. Program realizowany jest podczas trzech sesji szkoleniowych  - porannej, popołudniowej i wieczornej. 

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

 

Zaczynamy od podstaw, a następnie każdego dnia poznajemy kolejne tajniki jazdy na deskorolce. Naszym celem jest nauczenie obozowicza wszystkich elementów, które pozwolą na swobodne poruszane się po każdym skateparku.

 

 • Rozgrzewka (na każdych zajęciach)

 • Prawidłowa postawa na desce

 • Hamowanie

 • Skręcanie

 • Składanie deski i dobór sprzętu

 • Jazda na kątach: nauka zjeżdżania, tzw. „pompowania” i podstawowych trików (axel stall, feeble, 5-0, tail stall, nose stall oraz wszystkie wymienione elementy na fakie)

 • Jazda na rurkach i boxach – nauka podstawowych trików (50-50, 5-0, manual, fs boardslide, bs boardslide)

 • Jazda na „flat’cie” i skoczniach – nauka podstawowych trików (ollie, fs 180, bs 180, fakie 180, fakie ollie, kickflip, pop-shovit, shovit, boneless)

GRUPA ŚREDNIA I ZAAWANSOWANA

 

Woodcampowicze, którzy znają już wszystkie podstawy jazdy na deskorolce ćwiczą w grupie średnio-zaawansowanej. Zajęcia prowadzą najlepsi deskorolkowcy w Polsce!

 • Rozgrzewka (na każdych zajęciach)

 • Raile i hubby – nauka trików na płaskiej rurce, a następnie przeniesienie ich na safety raila i finalnie na street raila. Trenowane triki w grupach to: 50-50, 5-0, fs boardslide, bs boardslide, tailslide, noseslide, fs feeble, bs feeble, bs smith, nose grind.

 • Air’y – zaczynamy od nauki trików na flat’cie, następnie przenosimy je na launch ramp, safety rail i finalnie na streetowe schody i funbox. Trenowane triki w grupach to: Ollie north, kickflip, heelflip, hardflip, 360 flip, bs flip, fs flip, indy, melon, tailgrab, nosegrab.

 • Rampa – od stall’i po air’y. Trenowane triki w grupach to: ollie to fakie, fs ollie, fs 50-50, bs 50-50, fs 5-0, bs 5-0, smith, feeble, bluntstall.

 • Nauka trików na switch i fakie

 • Manuale na box’ach

ATRAKCJE OBOZOWE

Nasze obozy to nie tylko deskorolka! Czasem trzeba odpocząć, oderwać się od „katowania” nowych trików i po prostu dobrze się zrelaksować :)

ANIMACJE DLA NAJMŁODSZYCH

STREFA TRAMPOLIN

FINGER PARK

STREFA CHILLOUT'U

PARK LINOWY

ŚWIETLICA Z PLAYSTATION I PING PONGIEM

WIZYTY I POKAZY TEAMÓW Z POLSKI I ZAGRANICY

SZKOLENIA TEORETYCZNE

FARBOWANIE KOSZULEK OBOZOWYCH  

IMG_0764.jpg

ZAWODY KONKURSY I ZABAWY Z NAGRODAMI 

GRY TERENOWE

TOR DO SKIMBOARDU

POKAZY FILMÓW

WYJŚCIA NA BASEN

GRILL I OGNISKO

PIŁKA NOŻNA, SIATKÓWKA

NOCNE SESJE

CHRZEST OBOZOWY

DODATKOWE FAKULTETY

NASZYM OBOZOWICZOM PROPONUJEMY DODATKOWE ZAJĘCIA, PODCZAS KTÓRYCH MOGĄ NABYĆ NOWE UMIEJĘTNOŚCI LUB PO PROSTU DOBRZE SIĘ BAWIĆ

WAKEBOARD

 

CENA: 250 PLN

CZAS TRWANIA: 2 x 3 GODZINY

PRZEDZIAŁ WIEKOWY: 10 - 17 LAT

CENA ZAWIERA: SZKOLENIE, WYCIĄG, SPRZĘT

 

Wakeboarding to sport wodny powstały z kombinacji nart wodnych, surfingu i snowboardingu. Polega na płynięciu po powierzchni wody na specjalnej desce trzymając się jednocześnie liny połączonej z wyciągiem.

Zajęcia odbędą się dwu krotnie podczas turnusu w okolicznym Wakeparku - Łejkówka w miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą: ŁEJKÓWKA. Uczestnicy skorzystają ze szkoleń na wyciągu dwu słupowym pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

 

PAINTBALL

 

CENA: 180 PLN

CZAS TRWANIA: OK. 2 GODZINY

PRZEDZIAŁ WIEKOWY: 10 - 17 LAT

 

Paintball to rodzaj gry zespołowej, która polega na prowadzeniu walki przy użyciu pistoletów z kulkami wypełnionymi kolorową farbą. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów. Przed zajęciami prowadzone jest szkolenie z bezpieczeństwa na polu walki, taktyki , kamuflażu. W zależności od ilości uczestników dobierany jest odpowiedni scenariusz zabawy "Odbicie Prezydenta", "Akcja Ratunkowa" "Flaga" "Black Jack" czy inny . Taka zabawa to niezapomniane przeżycie, uczące pracy w grupie oraz podejmowania błyskawicznych decyzji

 

IMG_9117.jpg

MALUJ GRIPA

 

CENA: 180 PLN

CZAS TRWANIA: OK. 6 GODZIN

PRZEDZIAŁ WIEKOWY: 7 - 18 LAT

Maluj gripa to fakultet na którym dzieci rozwijają swoje talenty plastyczne. To wspaniała zabawa połączona z nauką posługiwania się sprayem, farbami, kredkami. Starsze dzieci wycinają szablony, tworzą wspaniałe wyspreyowane grafiki. Młodsze dzieci korzystają z gotowych szablonów, za pomocą farb  kolorują papier na swojej deskorolce - czyniąc ją unikatową. 

Organizator zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria do zabawy.

Dodatkowy papier na deskorolkę wliczony w cenę. 

 

DODATKOWE INFORMACJE

ORGANIZATOR

KAYO TRAVEL

ul. Grażyny 13 lok 19

02-548 Warszawa

tel: +48 722 03 02 33

Email:  biuro@kayotravel.pl

www.kayotravel.pl

LOKALIZACJA

OBOZU

WOODCAMP

ul. Topornia 23

26-400 Przysucha,

woj. Mazowieckie

120 km z Warszawy

170 km z Katowic

190 km z Krakowa

WAŻNE 

DOKUMENTY

pobierz 

dokumenty 

obozowe

JEŚLI MASZ PYTANIA, NAPISZ!

DZIEKUJEMY ZA WYSŁANIE WIADOMOSCI